3
Centrum zawodowe GREMA oferuje

Kurs na dźwigi samochodowe

Przyszli operatorzy żurawi samojezdnych, tzw. dźwigów samochodowych mogą wybrać jeden z kilku modułów szkoleniowych i podejść do egzaminu na obsługę żurawi o różnym dopuszczalnym udźwigu. Można wybrać obsługę żurawi o udźwigu do 20, 30 lub 50 ton.  Zaawansowani operatorzy mogą podnieść kwalifikację na obsługę żurawi bez ograniczeń udźwigu.

Dla kogo jest kurs na dźwig samochodowy?

W naszym centrum szkoleniowym możesz odbyć szkolenie i zdać egzamin UDT na wszystkie rodzaje dźwigów dostępnych na rynku! Bliższe informacje na temat kursu na dźwigi możesz uzyskać pod nr 603 056153 lub napisz na biuro@grema.pl lub poprzez formularz online. Kursy przeprowadzane są w siedzibie naszej firmy w Nowym Sączu oraz w firmach klientów na terenie całej Polski. Zachęcamy do współpracy firmy z województwa małopolskiego (Kraków, Tarnów) oraz firmy z całego kraju. Dla grup zorganizowanych udzielamy rabaty.

Centrum szkoleń zawodowych GREMA  zaprasza na profesjonalny kurs operatora żurawia samojezdnego. Obecnie na rynku jest duże zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny, o czym świadczy ogromna ilość ofert pracy na pełny etat dla operatorów różnego rodzaju dźwigów.

Warunkiem zapisania się kandydata na szkolenie jest ukończone 18 lat, minimum podstawowe wykształcenie, dobry stan zdrowia potwierdzony przez aktualne badania lekarskie oraz badania psychologiczne.

Odbycie szkolenia pozwala na zdobycie uprawnień do obsługi żurawi samojezdnych. Kursanci zdają egzamin przed komisją UTD.

Zapraszamy również na inne kursy. Nasza bogata oferta szkoleń zawiera m. in. kurs na suwnicekurs HDSkurs na wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, podesty ruchome a także kurs pierwszej pomocy i szkolenie BHP oraz wiele innych.

Odbierz

Certyfikat

Otrzymasz materiały szkoleniowe, które przegotują Cię do egzaminu. Po pomyślnym ukończeniu otrzymasz również certyfikat, który pomoże Ci w znalezieniu lepszej pracy lub awansie.

Program kursu na dźwig samochodowy:

  • wiadomości ogólne o żurawiach,
  • budowa żurawi samojezdnych,
  • eksploatacja żurawi samojezdnych,
  • awarie i wypadki,
  • wiadomości o dozorze technicznym,
  • zasady bhp i przeciwpożarowe,
  • zajęcia praktyczne,
  • egzamin przed Komisją Urzędu Dozoru Technicznego (część teoretyczna oraz praktyczna).

Galeria ze szkoleń z kursu na dźwig samochodowy:

There are no upcoming events at this time

Zapisz się: Kurs na dźwig samochodowy